O nas

RadmaR - Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe - jest jedną z największych hurtowni płyt laminowanych i akcesoriów meblowych na północnym Mazowszu. Prowadzimy sprzedaż detaliczną dla klientów indywidualnych oraz hurtową i detaliczną dla instytucji branżowych, zajmujących się produkcją mebli. Nasza firma systematycznie poszerza asortyment o nowe produkty, zwiększa dostępność wyrobów i zakres produkcji. Zapewniamy wysoką jakość w zakresie projektowania, produkcji elementów meblowych i sprzedaży mebli.

Bogata oferta naszej firmy dotyczy m.in.:
- artykułów do produkcji mebli,
- płyt laminowanych i wiórowych,
- obrzeży, blatów, frontów meblowych, akcesoriów dekorujących,
- systemów drzwi przysuwanych,
- okuć meblowych, itp.,
- cięcia płyt na wymiar,usługi nawiercania frezownia na CNC,
- oklejania krawędzi płyt.

Firma RadmaR pomoże Państwu spełnić marzenia. Staramy się dopasować do oczekiwań i wymagań naszych klientów uwzględniając aktualnie panujące na rynku trendy. Sprzedajemy funkcjonalne i estetyczne meble na zamówienie w konkurencyjnych cenach i na każdą kieszeń. Produkujemy między innymi:
- garderoby,
- meble biurowe,
- meble kuchenne,
- meble salonowe.

Oferujemy kompleksową obsługę, od pomiaru, poprzez projekt i wycenę aż po sam montaż. Używamy materiałów najwyższej jakości światowych koncernów: Aluprofil, Rejs, Blum, Kronopol, Magura, Gamet, Schlisner, FGV, Aperta, Samet, GTV; pozwalają one uzyskiwać niepowtarzalny, atrakcyjny i wysokiej jakości produkt. Nasze meble to prestiż, estetyka, funkcjonalność i bezpieczeństwo. Posiadamy szeroki wachlarz aranżacji i bogate wyposażenie dodatkowe w postaci: pomysłowych półek, koszy, uchwytów, szuflad z pełnym wysuwem itp.

Produkowane przez nas meble na zamówienie (niezależnie czy będą to meble biurowe, kuchenne czy salonowe), zgodne są indywidualnym pomysłem klienta, przez co umożliwiają Państwu zaaranżowanie wnętrza według własnego pomysłu, wykonanego pod okiem fachowców, ale jednocześnie posiadającego niepowtarzalny charakter. Akcesoria meblowe takie jak systemy zawiasów, szuflad czy też podnośników a także koszy Cargo sprawią, iż wnętrza staną się ergonomiczne i praktyczne, przy zachowaniu wyjątkowo atrakcyjnej estetyki wykonania. Do Państwa dyspozycji oddajemy atrakcyjną kolekcję wzorów, która umożliwi znalezienie stylu i kolorystyki pasującej do każdego mieszkania, przy czym każda realizacja jest niepowtarzalna, zaprojektowana z Państwa udziałem.

RadmaR to gwarancja wysokiej jakości wykonawstwa z najlepszych materiałów i według projektu na Twoją miarę. Nasza siedziba znajduje się w Ujazdówku pod Ciechanowem, jednak obszar działalności naszej firmy jest znacznie szerszy i obejmuje miasta tj. Płock, Warszawa czy też Olsztyn.

Odwiedź nas. Czekamy.